Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı KPSS/2012-3 Sonuçları Açıklandı

Kategori : Haberler - Etiketler : - Tarih : 20 Haziran 2012

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının KPSS 2012/3 ile Sözleşmeli Pozisyonlarına yerleştirme sonuçları açıklandı. Lisans düzeyinde tercih yapan 13 bin 91 adaydan, 378 kontenjana atamalar gerçekleştirilmiştir. Yerleştirme sonuçları haberin devamında..

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının KPSS 2012/3 ile Sözleşmeli Pozisyonlarına yerleştirme sonuçları açıklandı. Lisans düzeyinde tercih yapan 13 bin 91 adaydan, 378 kontenjana atamalar gerçekleştirilmiştir. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının Sözleşmeli Pozisyonlarına yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır. Yerleştirme sonuçları 5 Haziran 2012 günü saat 11.00’den itibaren ÖSYM’nin http://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden açıklanacaktır. Adaylar yerleştirme sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Yerleştirme işlemine ait yerleştirme sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

PHP Parse error: syntax error, unexpected T_ENDIF in E:\Inetpub\Mavikent\konyatocbirsen.org\www\wp-content\themes\aknet\sidebar.php on line 147