AnasayfaYönetimİletişimZiyaretçi DefteriAra :
Haberler
Aziz Şehitlerimizi rahmetle ve saygıyla anıyoruz

 
Çarşamba 18
Mart

Başkanlık
18.03.2015
Haberler
0 yorum

 

Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun

Bütün kadınlarımızın Kadınlar Günü’nü kutluyor, şiddetten uzak, engellerden arınmış, kadınların hayatın her alanında hak ettiği şekilde temsil edilmesini diliyoruz.


 
Pazartesi 9
Mart

Başkanlık
09.03.2015
Haberler
0 yorum

 

Latif SELVİ Eğitim Bir-Sen Başkan Vekili olduAli Yalçın (Genel Başkan), Latif Selvi (Genel Başkan Vekili), Mithat Sevin (Genel Başkan Yardımcısı/Mali İşler), Ramazan Çakırcı (Genel Başkan Yardımcısı/Teşkilatlanma), Şükrü Kolukısa (Genel Başkan Yardımcısı/Basın ve İletişim), Atilla Olçum (Genel Başkan Yardımcısı/Eğitim ve Sosyal İşler), Hasan Yalçın Yayla (Genel Başkan Yardımcısı/Mevzuat ve Toplu Sözleşme). - See more at: http://www.egitimbirsen.org.tr/manset-haberleri/yeni-donem-sendikamiza-hayirli-olsun/3011/#sthash.63If8wqE.dpuf
21.02.2015 tarihinde yapılan Eğitim Bir-Sen 5. Olağan Genel Kurulunda Konya Memur-Sen İl Başkanı ve Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Sayın Latif SELVİ Eğitim Bir-Sen Başkan Vekili seçilmiştir.

Yeni yönetim;
Ali Yalçın (Genel Başkan), Latif Selvi (Genel Başkan Vekili), Mithat Sevin (Genel Başkan Yardımcısı/Mali İşler), Ramazan Çakırcı (Genel Başkan Yardımcısı/Teşkilatlanma), Şükrü Kolukısa (Genel Başkan Yardımcısı/Basın ve İletişim), Atilla Olçum (Genel Başkan Yardımcısı/Eğitim ve Sosyal İşler), Hasan Yalçın Yayla (Genel Başkan Yardımcısı/Mevzuat ve Toplu Sözleşme) şeklinde oluşmuştur.

Yeni görevlerinde başarılar dileriz.
Ali Yalçın (Genel Başkan), Latif Selvi (Genel Başkan Vekili), Mithat Sevin (Genel Başkan Yardımcısı/Mali İşler), Ramazan Çakırcı (Genel Başkan Yardımcısı/Teşkilatlanma), Şükrü Kolukısa (Genel Başkan Yardımcısı/Basın ve İletişim), Atilla Olçum (Genel Başkan Yardımcısı/Eğitim ve Sosyal İşler), Hasan Yalçın Yayla (Genel Başkan Yardımcısı/Mevzuat ve Toplu Sözleşme). - See more at: http://www.egitimbirsen.org.tr/manset-haberleri/yeni-donem-sendikamiza-hayirli-olsun/3011/#sthash.63If8wqE.dpuf
 
Pazartesi 23
Şubat

Başkanlık
23.02.2015
Haberler
0 yorum

 

Konya TKDK Ziyareti

Toç Bir Sen 41 Nolu Şube Yönetim Kurulu Olarak Konya TKDK İl Koordinatörü Sn.Huriye KARAHAN ÖZDEMİR i Makamında Ziyaret Ettik.


 
Çarşamba 10
Aralık

Başkanlık
10.12.2014
Haberler
0 yorum

 

Konya DKKYB Ziyareti

Toç Bir Sen 41 Nolu Şube Yönetim Kurulu Olarak Konya DKKYB Başkanı Sn.Fettah ÖZTÜRK ü Makamında Ziyaret Ettik.
 
Çarşamba 10
Aralık

Başkanlık
10.12.2014
Haberler
0 yorum

 

Tarım İş Sendikası Ziyareti


Toç Bir -Sen 41 Nolu Şube Yönetim Kurulu Olarak Tarım İş Sendikası Şube Başkanı Sn. Abdulkadir TAMAK 'ı ziyaret ettik.

 
Çarşamba 10
Aralık

Başkanlık
10.12.2014
Haberler
0 yorum

 

Anadoluda Bugün Gazetesi Ziyareti


TOÇ BİR-SEN 41 NOLU ŞUBE YÖNETİM KURULU OLARAK ANADOLUDA BUGÜN GAZETESİ GENEL YAYIN YÖNETMENİ SAYIN MUSTAFA EKMEKÇİOĞLU NU ZİYARET ETTİK

 
Çarşamba 10
Aralık

Başkanlık
10.12.2014
Haberler
0 yorum

 

Konya DSYB Ziyareti


TOÇBİR SEN 41 nolu Şube Yönetimi olarak Konya DSYB Başkanı Sayın Edip YILDIZ'ı makamında ziyaret ettik.

 
Çarşamba 10
Aralık

Başkanlık
10.12.2014
Haberler
0 yorum

 

Anadou Manşet Gazetesi Ziyareti


Anadolu Manşet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sayın Mustafa Yenikaynak ı ve Abbas Öztürk ü Toc Birsen Konya 41 nolu Şube Yönetim Kurulu Olarak Ziyaret Ettik.


 
Çarşamba 10
Aralık

Başkanlık
10.12.2014
Haberler
0 yorum

 

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun

Başta Değerli Üyelerimizin Ailelerindeki Öğretmenler Olmak Üzere Bütün Öğretmenlerin 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN...
 
Pazartesi 24
Kasım

Başkanlık
24.11.2014
Haberler
0 yorum

 

Sitemizde haberler sayfalara ayrılmıştır, bu sayfada sadece 10 haberi görebiliyorsunuz. Diğer haberleri görmek için sonraki sayfaya tıklayın:

Sonraki sayfa

1 2

Sitemizde yayınlanan tüm haberleri görmek için tıklayın
 

Sitemizi şu ana kadar 19.034 kişi ziyaret etti

 

TOÇ BİR-SEN Konya 41 Nolu Şube Başkanlığı

Nişantaş Mah. Keyhüsrev Sok. No: 3 Daire: 3
Selçuklu / Konya